HAKKIMIZDA

ANA İLKELERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞIRIZ.

İŞİMİZİ İLK SEFERDE DOĞRU YAPARIZ.

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ EKSİKSİZ ALGILAR, BU BEKLENTİLERİ ÇALIŞMALARIMIZDA ESAS ALIRIZ.

GELİŞİME AÇIK, MODERN BİR ANLAYIŞ BENİMSERİZ.PROFESYONEL ÇÖZÜMLER ÜRETİRİZ.

MİSYONUMUZ  

MÜŞTERİLERİMİZİN İŞ HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRME SÜRESİNCE REKABET GÜÇLERİNİ ARTIRACAK, KATMA DEĞER OLUŞTURACAK, KALİTELİ, GELİŞMİŞ ÇÖZÜMLER VE PROJELER ÜRETEN BİR MAKİNE İMALAT FİRMASI OLMAK.

VİZYONUMUZ

Makİne İmalat sektÖrÜnde, ulusal bİr marka olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

SON KULLANICIYA VARANA DEK, MÜŞTERİMİZ KONUMUNDAKİ HERKESİN, MEVCUT VE GELECEKTEKİ İSTEK VE İHTİYAÇLARINI MÜMKÜN OLAN EN ÜST SEVİYEDE KARŞILAYACAK KALİTEDE ÜRÜNLERİ
 

DAHA DÜŞÜK FİRE İLE

DAHA DÜŞÜK MALİYETLE,

MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE,

SAĞLAM VE SÜREKLİ GELİŞEN BİR KALİTE SİSTEMİ İLE

TEMİZ, DÜZENLİ VE GÜVENİLİR BİR ÇALIŞMA ORTAMINDA,

KARŞILIKLI SEVGİ,SAYGI,SÜREKLİ GELİŞME VE EĞİTİM TEMELLERİ ÜZERİNE OTURMUŞ KURUM KÜLTÜRÜNE SAHİP GAYRETLİ ÇALIŞANLARIMIZLA GERÇEKLEŞTİRMEK

MODERN İŞLETMECİLİK ANLAYIŞIMIZLA SAĞLADIĞIMIZ GÜVENİ HER GEÇEN GÜN ARTAN BİR SEYİRLE SÜRDÜREBİLMEKTİR.

Güncel Haberler
  • 05 Kasım 2018 Siirt Organize Sanayi Bölgesinde, Kuzu Yapı İnşaat Madencilik Turizm Enerji Elektrik Üretim Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafımızdan faaliyete geçirilmiştir.
  • 02 Ocak 2017 Üstün Makine Ailesi olarak herkese yeni yılında mutluluklar dileriz..
  • 03 Kasım 2016 KOSGEB kredi desteği sayesinde Yerli malı belgeleri alınmış İTO ve benzeri odaların cebinede bir miktar para girmiş oldu..
  • 03 Kasım 2016 Libyanın Tobruk Kentinde ÜSTÜN MAKİNE tarafından 5 tonluk üretim tesisi üretime girmiştir. Şuan aktif olarak tesisimiz çalışmaktadır.
  • 26 Ocak 2016 Tel, günümüzde hemen her yerde kullanılan, genellikle dairesel kesitli bir mamuldür. Telin en çok kullanıldığı, iletken ve direnç telleri, müzik aletleri ve ambalaj sanayi telleri v.b. gibi alanlar dısında, yay, perçin, çivi, elektrot, zincir, iğne, halat v.b. imalatta da yarı mamul olarak değerlendirildiği görülmektedir.