UMS 600 YATIK TEL ÇEKME MAKİNASI

KAFA SAYISI                                  : 8.

ÇEKME KUVVETİ                           : 1050 KP.

KAFA ÇAPI                                    : Ø 600 MM.

TEL MALZEME                              : 1006 FİLMAŞİN TEL

ÇEKME HIZI                                   : 15 MT/SAN. ÇIKIŞ KAFA.

TEL GİRİŞ ÇAPI                             : Ø   6.00 MM.

TEL ÇIKIŞ ÇAPI                             : Ø   1.90 MM.

REDİKSİYON ORANI                      : % 20 – 25 ARASI.

FREN TERTİBATI                           : PNÖMATİK.

MOTOR GÜCÜ                              : 37 ve 30 KW. 380 VOLT. İNVERTÖR HIZ KONTROLLÜ.

TEL ÇEKME MAKİNASI, DÜŞÜK VE YÜKSEK KARBONLU TELLERİN ÇEKME İŞLEMİNDE KULLANILMAKTA OLUP İSTEĞE BAĞLI OLARAK TEL GİRİŞ ÇIKIŞ ÇAPLARINA UYGUN OLARAK DEĞİŞİK ŞEKİLDE GRUPLANDIRILIP ÜRETİM YAPILABİLMEKTEDİR.

İNVERTÖR HIZ KONTROLLÜ. TEL ÇEKME BLOKLARI TUNGSTEN CARBUR KAPLANMAKTADIR. TEL ÇEKME BLOKLARI HAVA SE SU SOĞUTMALI. DÖNER HADDELİ. (İLK VE SON KAFALAR) DÖNER HADDELER SU SOĞUTMALI.KAFALAR ARASI SENKRONİZASYON İÇİN DANCER DONANIMLI. BLOKLAR YATIK TİP.

Güncel Haberler
  • 05 Kasım 2018 Siirt Organize Sanayi Bölgesinde, Kuzu Yapı İnşaat Madencilik Turizm Enerji Elektrik Üretim Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafımızdan faaliyete geçirilmiştir.
  • 02 Ocak 2017 Üstün Makine Ailesi olarak herkese yeni yılında mutluluklar dileriz..
  • 03 Kasım 2016 KOSGEB kredi desteği sayesinde Yerli malı belgeleri alınmış İTO ve benzeri odaların cebinede bir miktar para girmiş oldu..
  • 03 Kasım 2016 Libyanın Tobruk Kentinde ÜSTÜN MAKİNE tarafından 5 tonluk üretim tesisi üretime girmiştir. Şuan aktif olarak tesisimiz çalışmaktadır.
  • 26 Ocak 2016 Tel, günümüzde hemen her yerde kullanılan, genellikle dairesel kesitli bir mamuldür. Telin en çok kullanıldığı, iletken ve direnç telleri, müzik aletleri ve ambalaj sanayi telleri v.b. gibi alanlar dısında, yay, perçin, çivi, elektrot, zincir, iğne, halat v.b. imalatta da yarı mamul olarak değerlendirildiği görülmektedir.